Przejdź do treści

Paps Classic ME 1053-102 White

319.00

Produkowany od wielu lat model stanowiący optymalny wybór. Dostępny w wersji z otwartymi i zamkniętymi palcami zawiera większość naszych rozwiązań i technologii.

Technologie

Wyrób medyczny

Wyrób medyczny

Wyciągana wkładka

Wyciągana wkładka

Eco Filc twin

Eco Filc twin

Antyposlizg PRO

Antyposlizg PRO

Ochrona palców

Ochrona palców

Profilowana wkładka 3D

Profilowana wkładka 3D

Regulacja tęgości

Regulacja tęgości

Modyfikacje

Modyfikacje

Sprawdź tabelę rozmiarów

SKU: Brak danych Kategorie: , , Tagi: , ,

Wersja z zakrytymi palcami naszego najpopularniejszego modelu. Szczególnie polecana dla osób które uskarżają się na zimno w stopy.

Zastosowana podeszwa z poliuretanu pozwala cieszyć się papsami także na zewnątrz pomieszczeń lub w warunkach wymagających częstego czyszczenia. Podeszwa ta jest również szersza dając poczucie jeszcze większej stabilności.

Również tu możesz zastosować indywidualne wkładki ortopedyczne. Wymienna wkładka oraz profil podeszwy pozwala pewnie zamocować dobraną do twoich potrzeb wkładkę. Dodatkowo mocny pasek regulacyjny zapewni odpowiedni poziom docisku stopy do wkładki a przez to jej właściwe oddziaływanie.

Wybierz swój ulubiony kolor, ciesz się przytulnością filc wełnianego lub niezrównaną trwałością skóra naturalnej. Mała lub duuuża stopa ? Nie martw się, mamy produkt dla Ciebie : model dostępny od rozmiaru 35 do 48!

Cholewka

Filc wełniany lub skóra naturalna

Kolor

czarny

Podeszwa

Antypoślizg PRO

Rozmiar

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50

Wkładka

Profilowana 3D, wyciągana

Szerokość

Footform – stopy normalne / szerokie